Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зустрічі керівництва Подільського управління з бізнесом - шлях до взаєморозуміння

29.03.2019

У березні поточного року керівництвом Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області було проведено ряд зустрічей з платниками податків Ананьївського, Окнянського, Подільського районів за участю представників органів місцевого самоврядування.

В ході зустрічей фахівці Подільського управління  нагадали присутнім про норми Податкового кодексу України в частині майнових податків, рентної плати,  екологічного податку та декларування доходів, отриманих громадянами у 2018 році.

Окремо обговорювалися питання щодо дотримання земельного законодавства, оподаткування платою за землю юридичних та фізичних осіб, в тому числі садівничих товариств, податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та запобігання втрат доходів місцевого бюджету.

Платникам податків було запропоновано звернутися до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки для проведення звірки даних.

Зважаючи на те, що наповнення місцевих скарбниць – спільне завдання органів фіскальної служби та органів місцевого самоврядування, під час зустрічей обговорювались спільні заходи щодо пошуку резервів підвищення надходжень до місцевих бюджетів.

 

Головне управління ДФС в Одеській області