Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Чорноморському управлінні ГУ ДФС в Одеській області відбувся семінар для платників податків

28.03.2019

У Чорноморському управлінні ГУ ДФС в Одеській області  відбувся семінар для керівників садових товариств території обслуговування м.Чорноморськ, Овідіопольського, Біляївського  та  Білгород – Дністровського районів.

Під час заходу були розглянуті питання сплати земельного податку юридичними та фізичними особами,  садовими товариствами та членами садових товариств, рентної плати за спеціальне використання води та за користування надрами, звірки даних землевласників та землекористувачів, а також використання свердловин, які здійснюють підземний водозабір.

Учасникам заходу також нагадали, що триває деклараційна кампанія - 2019, у рамках якої громадяни, згідно з чинним законодавством, зобов’язані або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Граничний термін подання декларації – 2 травня 2019 року.

Семінар пройшов у форматі діалогу, учасники семінару обмінялися досвідом, обговорили зміни в оподаткуванні, отримали відповіді фахівців щодо практичного застосування норм податкового законодавства.