Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Роздільнянській ДПІ відбувся семінар для керівників садових товариств

29.03.2019

При взаємодії з членом Громадської ради при Головному управлінні ДФС в Одеській області Олегом Ганчевим, Роздільнянською державною податковою інспекцією Южненського  управління Головного управління ДФС в Одеській  області організовано та проведено семінар для керівників садових товариств, а також землевласників та землекористувачів Роздільнянського району.

У заході взяли участь представники управління розвитку та інвестицій Роздільнянської районної державної адміністрації та відділу у Роздільнянському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області.

В ході проведення семінару платників податків проінформовано про особливості оподаткування, порядок обчислення та строки сплати плати за землю, рентної плати за спеціальне використання води та надр.

Представники фіскальної служби наголосили на необхідності   приведення у  відповідність державних  актів  на  право  власності  або постійного користування земельними ділянками та нагадали, що фізичні особи – землевласники та землекористувачі мають право звернутися до Центрів обслуговування платників Головного управління ДФС в Одеській області для проведення звірки даних для нарахування земельного податку.

За результатами семінару учасниками окреслені спільні заходи по забезпеченню проведення якісної звірки землевласників  та  землекористувачів.

 

 

Головне управління ДФС в Одеській області