Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Співпраця з органами місцевого самоврядування важлива для наповнення бюджетів усіх рівнів

12.03.2019

В Миколаївській районній державній адміністрації відбулась робоча зустріч представників Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області з платниками податків.

У заході взяли участь голова Миколаївської районної державної адміністрації Лариса Висоцька та голова Миколаївської  районної ради Віктор Купченко.

У своєму виступі заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Подільського управління Демян Куралов проінформував про спільні з органами місцевої влади напрями роботи щодо залучення резервів надходжень до місцевих бюджетів плати за землю та податку на доходи фізичних осіб.

В ході зустрічі фахівці Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області ознайомили присутніх зі змінами в податковому законодавстві в частині справляння місцевих податків, новаціями щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку тощо.

Також податківці детально зупинилися на актуальних питаннях цьогорічної кампанії декларування доходів громадян та запросили сільських голів брати активну участь в інформуванні громадян про обов’язок декларування доходів, отриманих у 2018 році та сплаті податків.  Для цього органами ДФС створені всі умови для комфортної подачі декларацій громадянами, у тому числі подання декларації через сервіс ДФС «Електронний кабінет».

 

Головне управління ДФС в Одеській області