Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Декларування доходів – це особистий внесок кожного українця у розвиток нашої держави

19.02.2019

Про це під час брифінгу повідомила заступник начальника відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб Чорноморського управління Головного управління ДФС в Одеській області Лариса Сиромят.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платником податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

-         особисто або уповноваженою на це особою;

-         надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

-         засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та про електронні довірчі послуги.

Лариса Сиромят нагадала про основні види доходів, отримавши які платник податків повинен подати декларацію та випадки, в яких декларація про майновий стан і доходи не подається.

Вона зауважила, що з інформацією щодо декларування доходів громадян можна ознайомитися в банері «Деклараційна кампанія 2019», який розміщено на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області офіційного веб-порталу ДФС.

Крім того, консультації та практичну допомогу у заповненні декларації платники податків можуть отримати у Центрах обслуговування платників при державних податкових інспекціях.

Останній день подання декларації за 2018 рік громадянами та особами, які проводять незалежну професійну діяльність – 02 травня 2019 року. Для громадян, які бажають скористатися правом на отримання податкової знижки, кінцевий термін подання декларації - 31 грудня поточного року.

 

Головне управління ДФС в Одеській області