Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Одещині фахівці Подільського управління провели «День декларанта»

12.02.2019

Фахівці Подільського управління у місті Одесі Головного управління ДФС в Одеській області провели «День декларанта» для співробітників Куяльницької об’єднаної територіальної громади та представників фермерських господарств, підприємств, організацій.

Метою заходу було безпосереднє живе спілкування, відкритий діалог за участі фахівців фіскальної служби та платників податків, спрямований на зростання обізнаності у темі декларування доходів, яке є конституційним обов’язком кожного свідомого громадянина, та вміння орієнтуватись у великому обсязі інформації щодо законодавства.

Під час заходу учасники отримали роз’яснення щодо права та умов перебування фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування як платників єдиного податку четвертої групи.

Фахівці Подільського управління у місті Одесі Головного управління ДФС в Одеській області нагадали, що з 1 січня 2019 руку стартувала кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

Крім того, організатори зустрічі проінформували аудиторію про права й умови подання декларації для отримання податкової знижки.

У присутніх під час заходу також виникло чимало запитань стосовно нового електронного сервісу, скориставшись яким громадяни можуть у комфортних умовах, не виходячи з дому, подати Декларацію про майновий стан і доходи через «Електонний кабінет».

На всі питання представники Подільського управління у місті Одесі Головного управління ДФС в Одеській області було надано вичерпні відповіді та кваліфікована допомога.