Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про кампанію декларування та останні податкові новації говорили на семінар-нараді

30.01.2019

В Любашівській ДПІ Подільського управління Головного управління ДФС в Одеській  області відбулась семінар-нарада з представниками місцевих органів самоврядування та  суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Любашівського району.

Працівники Подільського управління ознайомили присутніх з останніми змінами податкового законодавства, які запроваджені з 01 січня 2019 року у зв’язку з набранням чинності Законом України від 23 листопада 2018 року №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Особливу увагу було приділено  кампанії декларування громадянами своїх доходів, яка стартувала з початку року. Фахівці фіскальної служби розповіли про основні випадки обов’язкового подання декларації про майновий стан і доходи, а також про можливість отримання податкової знижки.

Крім того, було розглянуто питання сплати єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб, військового збору, земельного податку, податку на нерухоме майно.

Голова Любашівської районної державної адміністрації Віталій Лабуш запропонував розробити  план спільних заходів щодо погашення податкового боргу та боргу з єдиного соціального внеску.

 

Головне управління ДФС в Одеській області