Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Школярі завітали на День відкритих дверей до податківців

12.12.2018

В рамках Всеукраїнського тижня права, 11 грудня податківці Північного управління у м.Одесі ГУ ДФС в Одеській області провели День відкритих дверей для семикласників Одеської НВК №24.

Дітям  розповіли про тисячолітню історію виникнення податків, класифікацію податків, їх види.

Керівники провели юним відвідувачам екскурсію Центром обслуговування платників. Діти  ознайомились з послугами, які надаються під час обслуговування суб’єктів господарювання та громадян.

Ірина Пустова розповіла про основні завдання, які стоять перед органами фіскальної служби та яку роль відіграють податки у житті держави, які права та обов’язки мають платники податків, звернула увагу присутніх, що в приміщенні податкової функціонує Центр з обслуговування платників, що дає можливість швидко і якісно надати адміністративні послуги. Дітям цікаво було почути про запровадження електронних сервісів, адже молоде покоління розуміє, що онлайнові сервіси – вимоги часу та бізнесу.

Користуючись такими сервісними інструментами, платники податків можуть подати податкову звітність в електронному вигляді, отримати електронну консультацію. А це значно економить час і кошти.

Зустріч проходила у формі діалогу.

Молодь активно цікавилася особливостями діяльності фіскальної служби.

Зокрема, які податки формують загальнодержавний і місцеві бюджети, що змінилося із прийняттям Податкового кодексу, який бізнес переважає на Одещині, скільки юридичних і фізичних осіб перебувають на обліку, а також питанням заробітної плати та умовами працевлаштування в органах фіскальної служби.

Школярі мали змогу ознайомитись з роботою та завданнями усіх структурних підрозділів інспекції, безпосередньо поспілкуватися з фахівцями, обмінятися враженнями.

На завершення заходу школярі та вчителі подякували за цікаву і змістовну зустріч, а податківці побажали гостям успіхів у навчанні.

Ірина Пустова зазначила, що такі зустрічі важливі як для фіскальної служби, так і для молоді. Школярам це допоможе у виборі професії, при вступі у спеціалізовані вищі навчальні заклади економічного та правового профілю, а також у отриманні навичок ведення підприємницької діяльності, започаткуванні власної справи.