Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Діалог з бізнесом – це результативне наповнення місцевих бюджетів

03.12.2018

У листопаді поточного року керівництвом Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області було проведено ряд зустрічей з платниками податків та громадськістю Ананьївського, Окнянського та Балтського районів, на які були запрошені представники органів місцевого самоврядування.

На зустрічах обговорювались актуальні питання що виникають під час проведення господарської діяльності фізичними особами – підприємцями та юридичними особами.

Зокрема, щодо оподаткування податком на додану вартість, застосування спрощеної системи оподаткування, податком на доходи фізичних осіб, сплати місцевих податків, адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тощо.  

Представники бізнесу, а це переважно сільськогосподарські виробники, цікавилися питаннями змін щодо надання права фізичним особам – підприємцям перебувати на спрощеній системі оподаткування, як платники єдиного податку четвертої групи, при дотриманні відповідних умов.

Крім того, учасники заходів отримали корисну інформацію про електронні сервіси фіскальної служби, відповіді на питання та практичні поради щодо сплати податків, зборів  та подання звітності.