Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Керівник Північного управління зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу

21.11.2018

Учасники обговорили питання легалізації роботодавцями виплат заробітної плати працівникам.

На початку зустрічі начальник Північного управління у м.Одесі ГУ ДФС в Одеській області Микола Обертович звернув увагу на те, як важливо щоб роботодавці долучилися до соціального діалогу, проявляли свою громадянську свідомість та забезпечували легальне оформлення трудових відносин, а наймані працівники ніколи не погоджувалися працювати без належного оформлення.

У ході зустрічі Микола Обертович відмітив, що контроль за дотриманням працедавцями трудового законодавства, тобто своєчасна та у повному обсязі виплачена заробітна плата і боротьба із виплатами  в «конвертах» є одним із пріоритетних напрямів роботи.

«Ми неодноразово обговорювали питання щодо негативного впливу «тіньової» зайнятості, про відповідальність роботодавців за порушення норм чинного законодавства, але питання легалізації виплати заробітної плати і надалі залишається важливим для розвитку економіки нашої країни. Найманий працівник повинен мати належний соціальний захист, гарантований державою, безпечні і здорові умови праці, достойну заробітну плату, що зумовлює соціальну стабільність в країні»,– зазначив Микола Обертович.

Також Микола Обертович звернув увагу присутніх на те, що використання нелегальних трудових відносин призводить до ненадходжень податків до місцевих бюджетів, які б направлялись на добробут громади, на реалізацію програм соціально-економічного розвитку адміністративно-територіальних одиниць.