Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Засідання сесії Лиманської районної ради VII скликання

18.10.2018

В залі засідань Лиманської районної ради проведено позачергову двадцять сьому сесію Лиманської районної ради VII скликання за участі начальника Южненського управління ГУ ДФС в Одеській області Івана Ярошенка.

Серед питань порядку денного - внесення змін i доповнень до рішень районної ради та виконання важливих соціально-економічних програм.

Особливу увагу було приділено питанню виконання районного бюджету Лиманського району за 9 місяців 2018 року.

Начальником Южненського управління ГУ ДФС в Одеській області Іваном Ярошенко була відмічена позитивна тенденція зростання надходжень до державного та місцевих бюджетів, а також поліпшення податкового клімату у регіоні.

Також присутніх проінформовано про стан перебігу реформування територіальних органів фіскальної служби.

Іван Ярошенко наголосив, що новостворене Южненське управління Головного управління ДФС в Одеській області продовжує вести активну роботу спрямовану, передусім, на виконання завдань із наповнення бюджету, детінізації економіки та залучення додаткових коштів до скарбниці району.