Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники податків Подільського управління сплатили до місцевих скарбниць понад 78 млн грн

17.10.2018

Про це на брифінгу для місцевих друкованих ЗМІ розповів в.о. начальника Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Андрій Кучма.

Керівник управління повідомив, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби», Подільська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС в Одеській області реорганізується в Подільське управління Головного управління ДФС в Одеській області з центром у місті Подільськ.       

До складу утвореного управління відноситься територія обслуговування м.Подільська, а також Ананьївського, Балтського, Захарівського, Кодимського, Любашівського, Миколаївського, Окнянського, Подільського та Савранського районів.

«Перші результати нашої роботи - протягом вересня поточного року до місцевих бюджетів платники податків Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області перерахували 78 млн грн. Податки, які надішли до  місцевих скарбниць у вересні 2018 року на 18 млн грн перевищують надходження аналогічного періоду минулого року», - підкреслив Андрій Кучма.

Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів у вересні є податок на доходи фізичних осіб (46 млн грн), плата за землю (21 млн грн) та єдиний податок (9 млн грн).

Андрій Кучма, наголосив, що платники податків – наші партнери, але партнерські відносини між фіскальною службою та платниками податків мають будуватись на основі взаємної поваги і неухильного дотримання податкового законодавства.