Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники податків Подільського управління сплатили до місцевих скарбниць понад 78 млн грн

17.10.2018

Про це на брифінгу для місцевих друкованих ЗМІ розповів в.о. начальника Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Андрій Кучма.

Керівник управління повідомив, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби», Подільська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС в Одеській області реорганізується в Подільське управління Головного управління ДФС в Одеській області з центром у місті Подільськ.       

До складу утвореного управління відноситься територія обслуговування м.Подільська, а також Ананьївського, Балтського, Захарівського, Кодимського, Любашівського, Миколаївського, Окнянського, Подільського та Савранського районів.

«Перші результати нашої роботи - протягом вересня поточного року до місцевих бюджетів платники податків Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області перерахували 78 млн грн. Податки, які надішли до  місцевих скарбниць у вересні 2018 року на 18 млн грн перевищують надходження аналогічного періоду минулого року», - підкреслив Андрій Кучма.

Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів у вересні є податок на доходи фізичних осіб (46 млн грн), плата за землю (21 млн грн) та єдиний податок (9 млн грн).

Андрій Кучма, наголосив, що платники податків – наші партнери, але партнерські відносини між фіскальною службою та платниками податків мають будуватись на основі взаємної поваги і неухильного дотримання податкового законодавства.