Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Детінізація ринку праці – тема зустрічі з представниками бізнесу в Ізмаїльському управлінні

03.10.2018

В Ізмаїльському управлінні Головного управління ДФС в Одеській області пройшли зустрічі з представниками бізнесу, де було порушено питання легалізації заробітних плат.

Заступник начальника управління Костянтин Железняков зазначив, що у даний час фіскальна служба приділяє велику увагу легальному працевлаштуванню найманих працівників.

Від такого негативного явища, як «тіньова» заробітна плата зазнає втрат не тільки бюджет, але і самі працівники, які позбавляються соціальних гарантій та  пенсійного забезпечення у майбутньому.

«Перед фіскальною службою поставлено завдання - застосування всіх можливих засобів впливу на роботодавців, які порушують трудове законодавство. Закони України повинні беззаперечно виконуватися всіма суб'єктами. На сьогодні передбачена мінімальна заробітна плата у розмірі 3723 гривні, але це не означає, що працівники з різними професійними навичками та різною продуктивністю праці повинні отримувати однакову зарплату. Так, наприклад, якщо за липень в будівельній галузі середня зарплата склала 6497 грн, то керівникам підприємств цієї сфери слід орієнтуватися саме на цей розмір», - підкреслив Костянтин Железняков.

Він також детально зупинився на можливостях мобільного додатку «Legal Work», за допомогою якого можна повідомити про порушення з боку роботодавців.