Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Южному відбулась сесія міської ради

24.09.2018

У заході взяв участь начальник Южненського управління ГУ ДФС в Одеській області Іван Ярошенко.

На сесії розглянуто, зокрема, питання щодо поліпшення життєдіяльності громадян та покращення розвитку інфраструктури м. Южне.

Іван Ярошенко  повідомив, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 №296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби» та наказу ДФС України від 12.07.2018 №445 «Про затвердження переліків управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів ГУ ДФС в областях та державних податкових інспекціях» проводиться реорганізація Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області та  створено Южненське управління ГУ ДФС в Одеській області з центром у м. Южне Одеської області, до складу якого увійшли такі Державні податкові інспекції (далі – ДПІ): Южненська ДПІ, Березівська ДПІ, Великомихайлівська ДПІ, Іванівська ДПІ, Лиманська ДПІ, Роздільнянська ДПІ та Ширяївська ДПІ. 

Основним завданням Державних податкових інспекцій Южненського управління ГУ ДФС в Одеській області залишиться забезпечення платників якісними та своєчасними послугами.

Як підкреслив Іван Ярошенко, робота новоствореного управління буде спрямована, передусім, на спрощення процедури надання послуг та відповідно зменшення часу на виконання платниками податків податкових зобов’язань.

В перспективі - отримання послуг без відвідування органів ДФС, спрощення адміністрування податків, забезпеченням зворотного зв’язку стосовно якості обслуговування платників податків.