Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ДПІ у Малиновському районі м. Одеси: понад 15 000 адміністративних послуг надано платникам у Центрі обслуговування за січень – серпень 2018 року

06.09.2018

Протягом січня-серпня 2018 року для отримання адміністративних послуг до Центру обслуговування платників ДПІ у Малиновському районі  м.Одеси звернулось майже 63 000 відвідувачів. Громадянам та представникам бізнесу надано 15853 адміністративні послуг.

Найбільш запитуваною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, яких було видано 4667. Видано 961 довідку щодо відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Крім того, платникам податків надано 2223 витяги з реєстру платників єдиного податку,  зареєстровано 2419 платників єдиного податку,  видано 315 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби, зареєстровано 1621 книгу обліку розрахункових операцій.

Також платники звертались за підтвердженням статусу податкового резидента України, реєстрували книги обліку доходів і витрат, перереєстровували неприбуткові установи, реєстрували розрахункові книжки та отримували інші послуги.

Нагадаємо, з детальним переліком усіх адміністративних послуг, які надаються фіскальною службою можна ознайомитись на інформаційних стендах, розміщених в Центрі обслуговування платників (м.Одеса, вул. Стовпова, 17) або на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області (od.sfs.gov.ua).