Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Звітність з податку на додану вартість вивчали в Миколаївському відділенні Лиманської ОДПІ

31.07.2018

В Миколаївському відділенні Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області відбувся семінар з платниками податків та громадянами району на тему «Звітність з податку на додану вартість».

Під час семінару начальник Миколаївського відділення Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Лариса Шабатура зазначила, що з 01.06.2018 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.03.2018 №381 «Про затвердження змін до наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21», яким внесено зміни до форми податкової декларації з ПДВ та Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ.

Вона зазначила, що з 01.07.2018 року Додатки 1, 5 та 9 до податкової декларації з ПДВ подаються платниками, які обрали місячний або квартальний звітні (податкові) періоди, за новими формами.

«Зі зміненою редакцією тексту наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» можна ознайомитись, скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу», - повідомила Лариса Шабатура.

Наприкінці заходу керівник відділення нагадала про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».