Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Ширяївському відділенні відбувся семінар на тему «Актуальні питання оподаткування та дотримання законодавства при виплаті заробітної плати»

30.07.2018

У Ширяївському відділенні Лиманської ОДПІ проведено семінар з платниками податків та головами сільських рад  на тему «Актуальні питання оподаткування та дотримання законодавства при виплаті заробітної плати».

Відкриваючи семінар, начальник Ширяївського відділення Лиманської ОДПІ Олександр Федоренко зазначив, що трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів ДФС України за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

В ході семінару учасників проінформовано про обов’язкові платежі із заробітних плат працівників,  ставки, порядок і форму звітування, строки сплати, тощо.

Олександр Федоренко наголосив, що за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність.

Також усіх присутніх було проінформовано про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який  реалізується Міністерством юстиції України.