Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Cумлінному платнику - відмінний сервіс

26.07.2018

Чергова зустріч у форматі «круглого столу» начальника Ізмаїльської об'єднаної державної податкової інспекції Тетяни Шиліної з представниками бізнесу Ізмаїльського району пройшла 26 липня у Ізмаїльській ОДПІ.

У ході зустрічі керівник інспекції приділила значну увагу програмі Legal Work. Найманий працівник, використовуючи цю програму, може відправити скаргу на роботодавця, який виплачує заробітну плату в «конверті» та використовує працю неоформлених належним чином працівників.

Також керівник інспекції розповіла про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації нових моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

Так згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року №472 впроваджуються нові підходи у сфері застосування РРО шляхом впровадження альтернативних технологій, у разі застосування яких реєстратором можуть служити електронні пристрої широкого застосування.

Реалізація проекту буде проходити з 1 липня по 31 грудня поточного року.

Тетяна Шиліна також проінформувала про проект «Я маю право!» під час проведення якого, особлива увага у податкових органах приділяється обслуговуванню учасників АТО та переселенців.

«Завдання фіскальних органів - забезпечити сумлінному платнику відмінний сервіс. Обов'язок платника - своєчасна та повна сплата податків», - зазначила начальник інспекції.