Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Захарівському відділенні Роздільнянської ОДПІ відбувся брифінг на тему «Новини податкового законодавства»

17.07.2018

Під час заходу заступник начальника – начальник Захарівського відділення Роздільнянської ОДПІ Марина Багмет проінформувала про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

За її словами, основними перевагами інноваційної системи є гнучкість, безкоштовність, доступність, інформативність, простота, інтегрованість, захищеність, автоматизація та економія часу.

Марина Багмет також зазначила, що традиційні РРО друкуючи паперові чеки та потребують наявності друкуючого пристрою та відповідних витратних матеріалів, а нова система спрощує цей процес, оскільки передбачає виключно он-лайн реєстрацію через Електронний кабінет та он-лайн передачу (отримання) даних.

Також,при застосуванні нових моделей РРО платники заощаджують кошти, які витрачаються на придбання традиційних касових апаратів, вартість яких є досить високою.

Марина Багмет підкреслила, що новітні моделі комплексу стануть альтернативою традиційним касовим апаратам.

Вона звернула увагу присутніх на те, що фіскальний чек громадяни можуть перевірити у відкритій частині Електронного кабінету. Це дає змогу покупцю у разі необхідності захисту його прав як споживача скористатися електронним чеком та пред’явити його.

Також, додала, що нова система підвищить ефективність контролю за розрахунковими операціями та дозволить оперативно виявляти факти порушень при здійсненні таких операцій, зменшить обсяги тіньового обігу товарів, зокрема, підакцизних.

Таким чином, застосування новітніх моделей комплексу стимулюватиме суб'єктів господарювання до застосування РРО як зручного і ефективного засобу контролю за проведеними розрахунковими операціями.