Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Більше 1,3 млрд грн. податкових платежів спрямували платники Чорноморської ОДПІ до бюджетів усіх рівнів

13.07.2018

«За січень-червень 2018 року платники податків Чорноморської ОДПІ перерахували до Зведеного бюджету понад 1,3 млрд грн. податків і зборів, це на 314 млн грн. або на 30% перевищує минулорічні надходження», - повідомив в.о. начальника Чорноморської ОДПІ Дмитро Гапіч.

До загального фонду Державного бюджету надійшло майже 608 млн грн, що на 191 млн грн. або на 46% більше, ніж торік, 55% надходжень до Державного бюджету займає податок на додану вартість.

Місцеві бюджети отримали 742 млн грн, перевищення склало 123 млн грн або 20%.

За словами керівника, найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень складає податок на доходи фізичних осіб, що становить 56% надходжень та перевищує показник минулого року на 80 млн грн. Плати за землю надійшло понад 176 млн грн, більш 84 млн грн. єдиного податку, з яких 61 млн грн сплачено фізичними особами підприємцями.

На 117 млн грн більше, ніж у січні-червні 2018 року складають надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Такі позитивні результати досягнуті завдяки сумлінному виконанню громадянами конституційного обов’язку – добровільної сплати податків, впровадження електронних сервісів та злагодженій роботі всього колективу податкової інспекції», - зауважив Дмитро Гапіч.