Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Оформлюємо податкову знижку на навчання

06.07.2018

На початку липня цього року в ДПІ у Суворовському районі м. Одеси відбулась «гаряча лінія» на тему отримання права на податкову знижку. На запитання відповідала Ситнік Ірина Василівна – начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб.

Нагадаємо, що отримати відшкодування (податкову знижку) за видатками на освіту, отриману в 2017 календарному році, можна до 31 грудня 2018 року включно. Платники податків отримали відповіді на хвилюючі запитання, а саме: хто може отримати податкову знижку на навчання, за який період нараховується податкова знижка, які документи потрібно надати для отримання податкової знижки на навчання та ін.

Громадянам було роз’яснено, що податкову знижку може отримати громадянин України з офіційно підтвердженим доходом, який оплачує середню спеціальну або вищу освіту за себе або не працюючого члена сім'ї першого ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти).

Громадяни України, які отримують офіційну заробітну плату і оплачують навчання, мають право на компенсацію до 18% його вартості.

Податкова знижка - це витрати платника податків, пов'язані з придбанням товарів (робіт, послуг), на суму яких дозволено зменшити його річний оподатковуваний дохід.

Витрати на навчання за кордоном в розрахунок податкової знижки не включаються.

Приватним підприємцям податкова знижка не надається.

У разі відсутності зауважень, сума компенсації має надійти на вказаний рахунок протягом 60 днів.

Ірина Ситнік звернула увагу платників податків, якщо не скористатись правом на податкову знижку за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступний податковий рік не переноситься.