Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Роздільнянській ОДПІ був проведений сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

05.07.2018

На запитання платників відповідала начальник відділу обслуговування платників Роздільнянської ОДПІ Вадовська Алла Володимирівна.

Платників податків цікавило, чи має право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера, фізична особа, яка через свої релігійні та інші переконання відмовляється від прийняття ідентифікаційного номера.

Алла Володимирівна наголосила на тому, що фізична особа, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, зобов’язана особисто подати до відповідного контролюючого органу Повідомлення за формою № 1П, яке є водночас заявою для обліку в окремому реєстрі Державного реєстру, та пред’явити паспорт або документ, на підставі якого оформлюється паспорт вперше. У разі зміни прізвища, імені чи по батькові особа, крім паспорта, пред’являє свідоцтво про шлюб (за наявності), свідоцтво про розірвання шлюбу (за наявності), свідоцтво про зміну імені (за наявності).

Під час телефонного зв’язку Алла Володимирівна акцентувала увагу платників податків на тому, що після приймання Повідомлення контролюючим органом здійснюється перевірка щодо наявності реєстрації фізичної особи у Державному реєстрі за реєстраційним номером облікової картки платника податків або в окремому реєстрі Державного реєстру – за серією та/або номером паспорта.

Вона звернула увагу на те, що тільки після отримання підтвердження щодо можливості внесення відмітки за зверненням фізичної особи, яка подала Повідомлення, відповідний контролюючий орган вносить до паспорта у формі книжечки відмітку про право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта.

Також підкреслила, що датою взяття на облік в окремому реєстрі Державного реєстру вважається дата внесення відмітки до паспорта.