Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Миколаївському відділенні Лиманської ОДПІ вивчали податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

06.07.2018

В Миколаївському відділенні Лиманської ОДПІ відбувся семінар з платниками податків та громадянами району на тему: «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», за участі в.о.заступника начальника - начальника Миколаївського відділення Лиманської ОДПІ Лариси Шабатури.

Під час проведення семінару фахівцями було визначено хто, згідно з Податковим кодексом України, є платником податку на нерухоме майно, ким встановлюються ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб та які діють пільги, щодо зменшення бази оподаткування.

Також було зазначено, що у 2018 р. контролюючі органи до 1 липня надсилають платникам податку податкові повідомлення-рішення за місцем їхньої податкової адреси (місцем реєстрації), а для нерезидентів – за місцем розташування об’єкта нерухомості. Обов’язок щодо сплати податку виникає у фізичних осіб протягом 60 календарних днів з моменту вручення відповідного повідомлення.

Наприкінці заходу в.о.заступника начальника - начальник Миколаївського відділення Лиманської ОДПІ Лариса Шабатура нагадала усім присутнім про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».