Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Якісне обслуговування - кожному відвідувачу

27.06.2018

Днями чергова зустріч з представниками бізнесу пройшла у Ізмаїльській ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області.

Мета зустрічі - налагодити двосторонній зв'язок, щоб у процесі виконання основного завдання, яке стоїть перед фіскальною службою, а це - наповнення бюджетів усіх рівнів, податківці могли почути та проаналізувати ті проблеми, які виникають у платників податків у процесі спілкування з фіскальною службою.

Відкриваючи зустріч, начальник інспекції Тетяна Шиліна подякувала представникам бізнесу за їх внесок у наповненні бюджетів всіх рівнів.

Детально, Тетяна Шиліна зупинилася на проекті «Я маю право!» та заходах фіскальної служби з обслуговування платників податків.

«У Центрі обслуговування платників кожен відвідувач має можливість отримати будь-яку адміністративну послугу згідно регламенту, а також необхідну консультацію з питань оподаткування. Особлива увага співробітниками приділяється учасникам АТО, інвалідам, а також тимчасово переміщеним особам », - підкреслила Тетяна Шиліна.

Про порядок роботи Центру обслуговування платників розповіла начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг - заступник начальника Управління обслуговування платників Тетяна Пинтя.

Вона, зокрема, зазначила, що для зручності платників уже кілька років успішно працює сервіс фіскальної служби України «Електронний кабінет платника» за допомогою якого можна не тільки подати всю податкову звітність, не відвідуючи податкову інспекцію, а й перевірити стан розрахунків за всіма видами податків.

Ключі цифрового підпису, які необхідні для використання цього сервісу також можна безкоштовно отримати у Центрі обслуговування платників.

Присутні на зустрічі суб'єкти підприємництва відзначили високу якість  обслуговування платників та відсутність черг.