Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про зміну реквізитів бюджетних рахунків

25.06.2018

У зв’язку зі зміною реквізитів бюджетних рахунків та з метою забезпечення своєчасного надходження податків і зборів до бюджетів всіх рівнів, начальником Лиманської  ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Іваном Ярошенко проведено нараду з начальниками (в.о. начальника) відділень Лиманської ОДПІ, керівниками фінансових установ та  платниками  податків.

У своєму виступі Іван Ярошенко повідомив, що з 02 липня 2018 року у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Казначейства (МФО 899998) в розрізі кодів бюджетної класифікації, бюджетів та адміністративно – територіальних одиниць України (у період до 02.07.2018 відкриті на балансі обласних апаратів Казначейства).

Він наголосив, що з метою запобігання виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів, платникам необхідно починаючи з 02.07.2018 року у розрахункових документах на сплату податків і зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.

На завершення наради, Іван Ярошенко зазначив, що інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області у рубриці «Бюджетні рахунки» (http://od.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/).