Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Іванівському відділенні Лиманської ОДПІ проведено «круглий стіл» на тему «Посівна кампанія: облік та оподаткування»

22.05.2018

Відкриваючи засідання заступник начальника - начальник Іванівського відділення Лиманської ОДПІ Володимир Лахно зазначив, що посівна кампанія добігає кінця і аграріям слід подбати про облік та своєчасне оподаткування.

Учасників проінформовано про основні етапи, з яких складається посівна кампанія із зазначенням в якому порядку відображається податковий кредит сільгосппідприємством – платником податку на додану вартість (ПДВ) у разі придбання добрив та посівного матеріалу, придбання послуг (робіт) для проведення посівних робіт у сторонніх осіб – платників ПДВ або отримання в оренду сільськогосподарської техніки.

Володимир Лахно зазначив, що орендна плата за орендовану сільгосподарську техніку списується у складі інших прямих витрат на собівартість сільгосппродукції, якщо є можливість прямо пов’язати роботу такої техніки з кожною окремою культурою.

Також усіх присутніх було проінформовано про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції України. Метою проекту є - надання громадянам безоплатної правової допомоги та підвищення рівня поінформованості українців про їхні права.

Наприкінці «круглого столу» учасники заходу мали змогу поставити свої питання та отримати детальні відповіді та роз’яснення.