Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівці Ізмаїльської ОДПІ провели тематичну зустріч з представниками бізнесу

14.05.2018

Відкриваючи зустріч, виконуюча обов'язки начальника інспекції Домнікія Каражекова зазначила, що у даний час фіскальна служба України приділяє велику увагу питанням легального працевлаштування.

Від такого негативного явища як «тіньова» зарплата зазнає втрат не тільки бюджет, але і самі працівники - це позбавляє соціальних гарантій, а також пенсійного забезпечення у майбутньому, що стає для них все більш актуально у зв'язку пенсійною реформою, яка проходить в Україні.

Завідуюча сектором організації роботи інспекції Тетяна Марінова проінформувала учасників про відповідальність за порушення трудового законодавства, а також про звітність роботодавця, пов'язану з офіційним оформленням працівника.

«На сьогодні законом передбачена мінімальна заробітна плата у розмірі 3723 гривні, але це не означає, що працівники з різними професійними навичками та різною продуктивністю праці повинні отримувати однакову зарплату,» - підкреслила Домнікія Каражекова.

Вона також детально зупинилася на програмі «Legal Work», за допомогою якої можна притягнути до відповідальності роботодавця, що порушує Закон.