Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

«Недопущення проявів корупції в органах Державної фіскальної служби України» розглядалось на «круглому столі», який відбувся в Лиманській ОДПІ

10.05.2018

Начальником Лиманської ОДПІ Іваном Ярошенко проведено «круглий стіл» з платниками податків та громадянами району, на якому обговорювалось питання  недопущення проявів корупції в органах фіскальної служби.

«Наразі проблема корупції в Україні є однією з тих, що потребує невідкладного розв'язання, оскільки вона становить загрозу європейським стандартам та принципам демократичної держави. В даний час головна мета – викорінити корупційні схеми, які напрацьовувались роками», - розпочав зустріч Іван Ярошенко.

Іван Ярошенко зазначив, що запобігання проявам корупції є одним з найвідповідальніших напрямів в діяльності Лиманської ОДПІ, а запорука успіху у боротьбі з корупцією - прозорість та відкритість.

Щотижня з працівниками Лиманської ОДПІ проводяться економічні навчання, на яких вивчаються вимоги Закону України від 14.10.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції».

Також Іван Ярошенко нагадав, що з метою недопущення корупційних діянь та інших правопорушень працює антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс», який покликаний подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами. Він працює у вигляді прямої телефонної лінії за номером 0-800-501-007 (напрямок «4») за принципом call-back – податківці не тільки приймають звернення, але й повідомляють платникам про результати перевірки та вжиті заходи.