Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В Лиманській РДА відбувся семінар на тему: «Трансфертне ціноутворення. Новації 2018 року»

07.05.2018

Відкриваючи семінар, начальник Лиманської ОДПІ Іван Ярошенко повідомив, що в Україні норми трансфертного ціноутворення запроваджено з 1 вересня 2013 року.

Останні зміни до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення внесені Законом України від 07.12.2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» та набрали чинності з 01.01.2018 року.

Він зазначив, що податковий контроль за трансфертним ціноутворенням ґрунтується на принципі «витягнутої руки» – міжнародному стандарті, погодженому державами-членами Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та країнами, які не є членами цієї організації (понад 70 країн світу), у якості рекомендованого до використання щодо встановлення трансфертних цін для податкових потреб та який передбачає збільшення податкових зобов’язань пов’язаних осіб до рівня податкових зобов’язань непов’язаних осіб за умови відповідності комерційних та/або фінансових умов здійснених ними операцій.

Іван Ярошенко розповів і про інші зміни, які відбулись у трансфертному ціноутворенні, зокрема зазначив про доповнення критеріїв пов’язаних осіб, збільшення переліків низькоподаткових країн, операції з якими визнаються контрольованими, надання можливості самостійного коригування ціни у певних випадках тощо.

Наприкінці заходу учасників ознайомлено з інформацією стосовно  правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції України.

Метою проекту є - надання громадянам безоплатної правової допомоги та підвищення рівня поінформованості українців про їхні права.