Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В Ізмаїльській ОДПІ відбувся «круглий стіл» за участі податківців та нотаріусів

10.04.2018

Відкриваючи засідання, начальник інспекції Тетяна Шиліна зазначила, що з 1 січня поточного року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році.

В рамках цієї кампанії проводиться активна масово-роз'яснювальна робота.

Під час зустрічі особлива увага була приділена питанню надання нотаріусами інформації до податкових органів.

З цього приводу виступила начальник відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного соціального внеску території обслуговування Ізмаїльської ОДПІ Анастасія Узун, яка зазначила, що інформація щодо оформлених нотаріусами угод, завірених договорів використовується для проведення аналізу поданих громадянами декларацій.

Це дозволяє також залучити до подачі декларацій громадян, які ухиляються від виконання свого громадянського обов'язку зі сплати податків.

«На вас не тільки покладена відповідальність за надання достовірної інформації для відпрацювання, ви також повинні інформувати громадян, які звертаються до вас, про відповідальність за ухилення від декларування доходів та сплату податків», - звернулася вона до присутніх.

На завершення зустрічі Тетяна Шиліна подякувала присутнім за сумлінне ставлення до своєї роботи та висловила надію на подальшу співпрацю.