Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Актуальні питання податкового законодавства» розглянуті на «круглому столі» в Лиманській ОДПІ

13.04.2018

Захід, за участю платників податків, пройшов під головуванням начальника Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Івана Ярошенко

Учасників ознайомлено з вимогами постанов Кабінету міністрів України від 21.02.2018 №117 щодо подальшої роботи системи ризиків з ПДВ та від 21.02.2018 №204 «Про внесення змін до порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних».

В ході засідання Іван Ярошенко зазначив, що від ефективного впровадження податкових новацій залежить стан економіки країни, а відповідно добробут кожного громадянина, тому обговорення актуальних питань є надзвичайно важливим.

«Лиманська ОДПІ і надалі буде проводити зустрічі з платниками податків з метою інформування громадськості та робити все необхідне, щоб кожен з платників мав можливість заздалегідь та вчасно одержувати необхідну інформацію», - закцентував керівник на завершення зустрічі.

Під час «круглого столу» платники отримали вичерпні відповіді на актуальні питання та  практичні поради щодо застосування податкового законодавства.