Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Громадяни та землевпорядники Іванівського району обговорили питання декларування

18.04.2018

В приміщенні Іванівського відділення Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області проведено  «круглий стіл»  на тему «Актуальні питання декларування у 2018 році».

У заході взяли участь фізичні особи (громадяни), а також землевпорядники сільських та селищних рад.  

Відкрив захід заступник начальника - начальник Іванівського відділення Лиманської ОДПІ Володимир Лахно, який зазначив, що кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2017 року триватиме до 2 травня поточного року.

Він нагадав, які категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, військового збору, хто має право на отримання податкової знижки, які доходи підлягають обов’язковому декларуванню, як оподатковується спадщина, отримана нерезидентом, хто звільняється від обов’язку подання декларації про майновий стан і доходи, та яка передбачена відповідальність за неподання або несвоєчасне подання декларації про майновий стан і доходи.

Володимир Лахно також зазначив, що за вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто, або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

При необхідності платники можуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи у Центрі обслуговування платників Іванівського відділення Лиманської ОДПІ за адресою: Одеська область, Іванівський район, смт.Іванівка, вул. Центральна, 96.