Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

З початку року від платників Малиновського району до Місцевого бюджету надійшло більше 200 млн грн податкових платежів

15.03.2018

Про це повідомив  начальник ДПІ у Малиновському районі міста Одеси ГУ ДФС в Одеській області Петро Олійник.

«Завдяки платникам Малиновського району м. Одеси за січень – лютий 2018 року до скарбниці Місцевого бюджету надійшло близько 214,7 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року надходження збільшилися на 21,9 млн. гривень», - розповів Петро Олійник.

Зростання надходжень до Місцевого бюджету надало можливість спрямувати додаткові кошти на фінансування бюджетної та соціально-культурної сфери життя мешканців району.

За словами керівника, найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень до Місцевого бюджету складає податок на доходи фізичних осіб, якого спрямовано до бюджету у розмірі 108,5 млн. грн, що перевищує показник минулого року на 30,8 млн. гривень.

У січні - лютому 2018 року до Місцевого бюджету також спрямовано 30,8 млн. грн плати за землю, 42,9 млн. грн єдиного податку, 11,9 млн. грн акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів та майже 176,5 млн. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Платники податків Малиновського району м. Одеси з відповідальністю та усвідомленням ставляться до сплати військового збору.  Це засвідчує той факт, що протягом двох місяців 2018 року вони перерахували до Державного бюджету на сприяння підвищення обороноздатності Збройних Сил України 11,7 млн. грн. військового збору.

 «Важливим фактором наповнення бюджету є співпраця з реальним бізнесом району, а по-друге, сучасне і якісне сервісне обслуговування платників, яке забезпечує ведення підприємницької діяльності у правовому полі. Ми вдячні платникам податків Малиновського району м. Одеси, які чесно виконують свій конституційний обов’язок, своєчасно сплачуючи кошти до бюджету», – зазначив Петро Олійник.