Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Лиманській райдержадміністрації говорили про декларування доходів громадян, отриманих у 2017

19.03.2018

У приміщенні Лиманської районної державної адміністрації відбувся семінар з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних установ та організацій району за участі першого заступника начальника Лиманської ОДПІ Солодового Олексія, який інформував усіх присутніх з питань, стосовно декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році.

Відкриваючи захід, Олексій Солодовий зазначив, що з 1 січня 2018 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Одразу звернувши увагу на те, що форма податкової декларації про майновий стан і доходи  зазнала змін, які затверджені наказом Мінфіну від 06.06.2017 №556.

У своєму виступі Олексій Солодовий повідомив про граничні терміни подання декларації про майновий стан і доходи, зауваживши, що її слід подати до органів державної фіскальної служби до 1 травня 2018 року за місцем реєстрації. А фізичні особи, які мають намір скористатися правом на податкову знижку, подають декларацію упродовж всього 2018 року до 31 грудня (включно).                                        

Крім того, присутнім було нагадано, про способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи. Він зауважив,  що для зручності платників вже кілька років успішно працює сервіс фіскальної служби України «Електронний кабінет платника», за допомогою якого можна не тільки подати всю податкову звітність, не відвідуючи податкову інспекцію, а й перевірити стан розрахунків за всіма видами податків.

Разом з тим, Олексій Солодовий проінформував, що на офіційному веб-порталі ДФС України функціонує спеціальний банер «Деклараційна кампанія - 2018», в якому, крім нормативних і інформаційних матеріалів, розміщені приклади заповнення декларації про майновий стан і доходи тощо.

Під час семінару платникам були надані відповіді на актуальні питання та практичні поради щодо застосування податкового законодавства. Також усі присутні отримали друковану продукцію з вищевказаної тематики, яку підготували фахівці фіскальної служби.