Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Ізмаїльській податковій інспекції говорили про декларування та електронні сервіси ДФС

01.03.2018

З представниками бізнесу зустрілася начальник Ізмаїльської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС в Одеській області Тетяна Шиліна.

Відкриваючи зустріч, Тетяна Шиліна зазначила: «Фіскальна служба постійно вдосконалює електронні сервіси, головною метою яких є забезпечення платників наданням якісних та актуальних послуг. На головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України (sfs.gov.ua) функціонує низка електронних сервісів, за допомогою яких можна отримати ряд послуг, не відвідуючи податкову інспекцію. Їх кількість постійно зростає, а функціональні можливості розширюються».

Також, в ході зустрічі учасників проінформовано про хід та особливості кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року.

Керівник податкової інспекції підкреслила, що надходження податку на доходи фізичних осіб від сплати задекларованих доходів є одним із джерел наповнення місцевого бюджету. Громадян, які добровільно подають декларації про доходи, стає все більше. Вони усвідомлюють важливість декларування доходів як виконання свого обов'язку, розуміють, що сплачуючи цей податок, вони підтримують місцеві бюджети, а останні формують соціальну політику адміністративно-територіальних одиниць.

Завідувач сектором організації роботи Ізмаїльської ОДПІ Тетяна Маринова докладно розповіла про нові можливості Електронного кабінету платника зазначивши, що це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді та переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом в режимі реального часу.

Наприкінці зустрічі керівник інспекції запропонувала присутнім висловити свої зауваження або пропозиції щодо роботи Центру обслуговування платників, зазначивши при цьому, що одним з головних завдань, які стоять перед фіскальною службою є якісне обслуговування платників податків.