Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У 2017 році від платників Малиновського району надійшло більше 2 млрд грн податкових платежів

10.01.2018

Про це повідомив начальник ДПІ у Малиновському районі міста Одеси ГУ ДФС в Одеській області Петро Олійник.

«У 2017 році платники Малиновського району міста Одеси забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів у розмірі 2,2 млрд грн податкових платежів. Із загальної суми до Державного бюджету було спрямовано 941 млн грн, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 178 млн грн. До місцевих бюджетів надійшло 1,2 млрд грн», - розповів Петро Олійник.

На підтримку Збройних сил України у 2017 році було спрямовано майже 70 млн грн військового збору. Крім цього, до Державного бюджету надійшли значні суми ПДВ – 484 млн грн та податку на прибуток – 166 млн грн.

Податок на доходи фізичних осіб надійшов в сумі 614 млн грн, що на 188 млн грн більше, ніж у 2016 році. Цьому посприяв комплекс заходів, направлених на підвищення рівня заробітної плати та погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району.

Суб’єкти господарювання Малиновського району міста Одеси, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 165 млн грн єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 50 млн грн.