Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В Ізмаїльській податковій відбулася зустріч з представниками бізнесу

11.01.2018

Відкриваючи зустріч, в.о. начальника інспекції Домнікія Каражекова подякувала присутнім суб'єктам підприємництва за їх внесок у формування бюджетів всіх рівнів.

Учасників зустрічі проінформовано про зміни податкового законодавства, які набрали чинності у 2018 році, перелік адміністративних послуг, які можна отримати в Центрі обслуговування платників, а також  порядок надання податкової звітності за 2017 рік.

За словами начальника управління обслуговування платників Лариси Подібної для зручності платників вже кілька років успішно працює сервіс фіскальної служби України «Електронний кабінет платника» за допомогою якого можна не тільки подати всю податкову звітність, не відвідуючи податкову інспекцію, а й перевірити стан розрахунків за всіма видами податків.

Ключі цифрового підпису, необхідні для використання цього сервісу також можна безкоштовно отримати в Центрі обслуговування платників.

Присутні суб'єкти підприємництва відзначили високу якість обслуговування платників - в Центрі обслуговування платників відсутні черги, а кожен відвідувач може отримати консультацію та практичну допомогу щодо заповнення звітності.