Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Підприємці Лиманського району освоюють податкову грамоту

11.01.2018

9 січня 2018 року для платників податків Лиманського району відбувся черговий безкоштовний семінар, організований Лиманською ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області.

Відкриваючи семінар начальник Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Іван Ярошенко зазначив, що подібні зустрічі податківців з підприємцями є надзвичайно важливими, адже вони дають змогу вирішити нагальні питання шляхом конструктивного діалогу та підвищити рівень обізнаності.

Під час заходу фахівці Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області  детально зупинились на питаннях функціонування системи моніторингу відповідності податкових накладних за «сумнівними» операціями, особливостей оподаткування доходів підприємців та справляння місцевих податків.

Особлива увага була приділена змінам у податковому законодавстві з 1 січня 2018 року та питанням дотримання платниками податків законодавства при виплаті заробітної плати.