Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

З початку року в Центрі обслуговування платників податків Малиновського району надано більш як 26 000 адміністративних послуг

02.01.2018

Протягом 2017 року в Центрі обслуговування платників фахівцями ДПІ у Малиновському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області надано 26 444 адміністративні послуги.

З них, найбільш запитуваними є:

видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційних номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 7624;

надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 3574;

реєстрація платника єдиного податку – 3339;

реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 2579.

Центр обслуговування платників надає громадянам та представникам бізнесу 17 видів адміністративних послуг.

Крім цього для громадян та платників податків надаються такі послуги, як прийом податкової звітності та вхідної кореспонденції, надання усних консультацій тощо.

Нагадуємо, Центр обслуговування платників ДПІ у Малиновському районі м. Одеси розташований за адресою: м. Одеса, вул.Стовпова, 17.

Також, у приміщенні Центру обслуговування платників знаходиться Акредитований центр сертифікації ключів ДФС в Одеській області, де підприємства, установи і організації усіх форм власності, а також фізичні особи мають можливість отримати посилені сертифікати відкритих ключів. Телефон для довідок: (048) 717-33-92.