Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Дотримання законодавства у сфері оплати праці – на контролі

29.11.2017

У приміщенні Лиманської районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань дотримання законодавства у сфері оплати праці.

У заході взяли участь перший заступник начальника Лиманської  ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Олексій Солодовий, представники Суворовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та структурних підрозділів районної державної адміністрації. 

На засіданні розглянуті питання з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, а також факти виплат деякими підприємствами та суб'єктами підприємницької діяльності заробітної плати нижче рівня законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

Олексій Солодовий вкотре нагадав, що питання детінізації заробітної плати, легалізації робочих місць та виплати заробітної плати у розмірі меншому за передбачений законодавством рівень перебувають на постійному контролі контролюючих органів та органів влади та закликав представників бізнесу переглянути розмір заробітних плат до рівня середньої по району (6700,0 грн.).