Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Для обізнаності у податкових змінах – інформаційні зустрічі в стінах Южненського відділення Лиманської ОДПІ

08.12.2017

В  Южненському відділенні Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області відбулося засідання «круглого столу».

Заступник начальника – начальник Южненського відділення Лиманської ОДПІ Владислав Легостаєв ознайомив присутніх з останніми новаціями, які відбулись у сфері оподаткування. 

Топ-темою засідання було питання електронного адміністрування ПДВ та блокування податкових накладних.

Зокрема,  увага присутніх акцентувалась на критеріях ризику, алгоритмі дій платників у разі зупинення реєстрації податкових накладних та порядку формування і надання документів  про підтвердження  реальності здійснення операції для  відновлення  реєстрації таких податкових накладних.

Також платники отримали актуальну інформацію про особливості оподаткування  податком на додану вартість та військовим збором у 2017 році окремих доходів та адміністрування єдиного податку і єдиного внеску. 

Крім того,  присутнім нагадали про можливість скористатися правом на  податкову знижку та питання оформлення трудових відносин і оплати праці.

Значна увага була приділена сплаті громадянами податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку.

Наприкінці зустрічі лектори відповіли на всі питання присутніх та надали  актуальну друковану продукцію.