Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку року від платників Малиновського району надійшло понад 1,7 млрд грн податкових платежів

07.11.2017

Про це повідомив  в.о. начальника ДПІ у Малиновському районі міста Одеси ГУ ДФС в Одеській області Олександр Батрак.

«У січні-жовтні поточного року платники Малиновського району міста Одеси забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів у сумі 1,7 млрд грн. Із загальної суми до Державного бюджету спрямовано 739 млн грн, що на 129 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. До Місцевого бюджету надійшло 991 млн грн», - розповів Олександр Батрак.

Надходження податку на доходи від фізичних осіб склали 481 млн грн, що на 145 млн грн більше, ніж за 10 місяців минулого року. Цьому посприяв комплекс заходів, направлених на підвищення рівня заробітної плати та погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах.

Суб’єкти господарювання Малиновського  району міста Одеси, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету майже 138  млн грн єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 45 млн грн.