Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Питання легалізації трудових відносин обговорили під час семінару в ДПІ у Малиновському районі м.Одеса

22.08.2017

Під час семінару були розглянуті питання дотримання вимог чинного законодавства при працевлаштуванні найманих працівників.

«Легалізація заробітної плати є одним із пріоритетних завдань органів фіскальної служби. Підприємства, установи, організації та фізичні особи - підприємці при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства при виплаті заробітної плати», - зазначив в.о. начальника  інспекції Олександр Батрак.

Також він проінформував учасників семінару про можливість використання мобільного додатку Legal Work, який допомагає викривати факти виплати заробітної плати у «конвертах».

Фахівці ДПІ у Малиновському районі м.Одеса детально роз‘яснили учасникам семінару порядок подання Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та звернули увагу присутніх, що звітність подається в один із таких способів: засобами електронного зв'язку в електронній формі, на паперових носіях або надсилання поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення за умови, що у страхувальника кількість застрахованих осіб не перевищує п'яти.

Учасники семінару отримали ґрунтовні відповіді на всі порушені під час заходу питання.