Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Керівник Лиманської ОДПІ Іван Ярошенко взяв участь у нараді з питань виявлення фактів незадекларованої праці

14.06.2017

Нарада з питань пілотної інспекційної кампанії щодо виявлення фактів незадекларованої праці відбулася в Головному управлінні Держпраці в Одеській області. 

Під час зустрічі заступник начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Булгаков підкреслив, що мета пілотної кампанії – виявлення незадекларованої праці, з’ясування причин поширення цього явища та виведення неформальної зайнятості з «тіньової» економіки.

Саме задля цього Держпраці співпрацює з іншими органами державної влади, зокрема, з органами фіскальної служби.

Під час наради начальник Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Іван Ярошенко зазначив, що Лиманська ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області в даний час об’єднує шість відділень: Лиманське, Березівське, Іванівське, Миколаївське, Ширяївське, Южненське. 

Фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області разом із представниками Головного управлінням ДФС в Одеській області здійснюють інформаційну підтримку пілотної інспекційної кампанії в кожному з районів. 

В рамках кампанії проводиться спільна роз’яснювальна робота серед роботодавців, працівників та інших груп населення про зміст і цілі кампанії, переваги належного оформлення трудових відносин.

Іван Ярошенко також зазначив, що під час інспекційних відвідувань підприємств особлива увага буде приділена діяльності ринків.