Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

В Ізмаїльській ОДПІ обговорили впровадження пілотного проекту інспекційної кампанії з подолання незадекларованої праці

02.06.2017

В обговоренні у форматі «круглого столу» взяли участь в.о. начальника Ізмаїльської ОДПІ Домнікія Каражекова та головний державний інспектор Управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області Любов Бандєєва.

Виступаючи на засіданні, Любов Бандєєва зазначила, що метою пілотного проекту є  виявлення незадекларованої праці, з'ясування причин поширення цього явища і виведення неформальної зайнятість з «тіньової» економіки.

Проект, ініціатором якого є  Міжнародна організація праці, впроваджується в Одеській, Херсонській, Львівській і Черкаській областях.

Любов Бандєєва також повідомила, що Головне управління Держпраці в Одеській області продовжує проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед роботодавців, працівників та інших груп населення про зміст і цілі кампанії, переваги належного оформлення трудових відносин.

До червня місяця її проходження здійснювалося практично в вигляді інформаційної роботи. Тобто учасники програми, крім здійснення перевірок роботодавців, проводили роз'яснювальну роботу серед них щодо національного законодавства в сфері зайнятості та працевлаштування.

З червня проект перейде в нову фазу в формі моніторингу стану декларування трудових відносин та аналізу суб'єктів підприємництва для подальшого інспектування. Іншими словами, крім роз'яснювальної роботи, компетентні органи переходять до наступного етапу проекту, а саме: виявлення порушень і передбачене законом покарання.

Учасники «круглого столу» намітили ряд конкретних спільних заходів в рамках проекту. І тепер, використовуючи нелегальну працю, роботодавцям слід серйозно задуматися про ті наслідки, які тягне нехтування Законом.