Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін: до бюджету надійшло понад 177 млн грн акцизного податку

05.07.2019 -

«З початку 2019 року до державного бюджету надійшло 177,2 млн грн акцизного податку, що на 101,4 млн грн більше ніж за відповідний період минулого року, в тому числі 104,2 млн грн з вироблених в Україні  підакцизних товарів, що на 58,3 млн грн  більше січня – червня 2018 року та 72,9 млн грн акцизного податку із ввезених на територію України підакцизних товарів, що на 43,1 млн грн більше ніж торік»,- повідомив очільник фіскальної служби області Глеб Мілютін.

Крім того, від підприємств виробників виноробної продукції надійшло 88,1 млн грн акцизного податку, що на 48,5 млн грн більше ніж за шість місяців 2018 року.

Як зазначив керівник відомства, станом на 01.07.2019 року на території Одеської області діє 12 339 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них: 6 756 на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 5 583 на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

За право здійснення роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії сплатили до бюджету 34,8 млн гривень.

За цей же період анульовано 506 ліцензій  на підставі заяв суб’єктів господарювання,  у тому числі 16 ліцензій  - за незаконний продаж тютюнових виробів та алкогольних напоїв неповнолітнім. Призупинено термін дії 11 ліцензій на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Нагадуємо, що факти незаконного обігу підакцизної продукції, реалізації алкоголю та тютюну без ліцензії, а також продажу їх неповнолітнім, можна повідомити скориставшись мобільним додатком «Легальний Акциз», який можна завантажити через App Store та Play Market.

Інформація про діючі ліцензії знаходиться у відкритому доступі та постійно оновлюється на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області за посиланням: http://od.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy».