Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін: платниками Одещини сплачено майже 1,7 млрд грн ЄСВ

04.07.2019 -

Як зазначає керівник ГУ ДФС в Одеській області Глеб Мілютін, протягом січня - червня 2019 року платники Одеського регіону сплатили 5,5  млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Вказана сума перевищила минулорічні надходження на 99,4 млн грн, або на 23,7%.

Зокрема, у червні 2019 року до державного бюджету надійшло майже 1,1 млрд грн ЄСВ.  У  порівнянні з  червнем 2018 року сума збільшилась на 164,1 млн грн, або на 18,4%.

За словами очільника фіскальної служби області, нелегальна праця знижує доходи Пенсійного фонду та фондів соціального страхування, тому вкрай важливо, щоб громадяни усвідомлювали необхідність легального працевлаштування, яке дає право на отримання соціальних гарантій у разі втрати працездатності, права на відпустку, на субсидію та гідне пенсійне забезпечення.

Звертаємо увагу, що з 02 травня 2019 року почали діяти нові рахунки 3719 для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Інформацію про реквізити нових рахунків розміщено на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Бюджетні рахунки».

У разі помилкової сплати сум ЄСВ на невідповідний рахунок кошти повертаються виключно на підставі заяви платника про таке повернення.  До заяви додається оригінал або завірена платником копія розрахункового документа.