Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін: До зведеного бюджету за І півріччя 2019 року зібрано 12,1 млрд грн податків і зборів

02.07.2019 -

«Протягом січня-червня 2019 року органами фіскальної служби області до зведеного бюджету України зібрано 12,1 млрд грн податків і зборів, що майже на 32% більше минулорічних надходжень», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Він підкреслив, що добровільна сплата податків у повному розмірі сприяє подальшому економічному зростанню і, відповідно, підвищенню рівня життя в країні.

«З початку року зберігається позитивний ріст надходжень за всіма бюджетоутворюючими податками», - зауважив Глеб Мілютін.

До державного бюджету України спрямовано 5,4 млрд грн, що на 1,5 млрд грн, або на 40,2% більше ніж за січень – червень 2018 року.

Протягом I півріччя 2019 року платниками податків Одещини до державного бюджету України сплачено 2,1 млрд грн податку на додану вартість (+22,3%), 1,3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб (+22,7%), 1,2 млрд грн податку на прибуток (+30%), 406,4 млн грн військового збору (+25,6%).

Начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін зазначив, що ефективні заходи з детінізації економіки та постійний діалог з бізнес-спільнотою є базою для подальшого зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.