Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін: від ліцензування продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів до бюджету направлено майже 24 млн грн

20.05.2019

За січень-квітень 2019 року суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право здійснення роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами сплатили до бюджету 23,6 млн грн, з яких: 12,9 млн грн плата за ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі та 10,7 млн грн плата за ліцензії на право здійснення оптової торгівлі.

Про це повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

«Станом на 01 травня 2019 року на території Одеської області діє 11628 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них: 6488 на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 5140 на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами», - зазначає керівник.

З початку поточного року Головним управлінням ДФС в Одеській області видано 3999 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. За цей же період призупинено дію 11 ліцензій та анульовано 323 ліцензії.

В Головному управлінні ДФС в Одеській області нагадують, що факти незаконного обігу підакцизної продукції, реалізації алкоголю та тютюну без ліцензії, а також продажу їх неповнолітнім, можна повідомити скориставшись мобільним додатком «Легальний Акциз».

Інформація про діючі ліцензії знаходиться у відкритому доступі та постійно оновлюється на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області за посиланням: http://od.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

Також повідомляємо, що з 01 липня 2019 року відповідно до норм Закону України від 23.11.2018 року №2628-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів” запроваджується ліцензування з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі паливом.

Під ліцензування підпадають суб'єкти господарювання, які є власниками або користувачами місць, де вони здійснюють діяльність з виробництва, зберігання пального (власного або отриманого на зберігання від інших осіб), оптової та роздрібної торгівлі пальним. Також ліцензування потрібно суб'єктам господарювання, які здійснюють оптову торгівлю пальним без наявності у них відповідних місць торгівлі.

Більш детально про перелік документів, які подаються для отримання ліцензій з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі паливом можна ознайомитися за посиланням.

Головне управління ДФС в Одеській області