Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін: платники Одеської області спрямували до державного бюджету 3,4 млрд грн ЄСВ

10.05.2019

За січень – квітень 2019 року платники Одеської області спрямували до державного бюджету 3,4 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Перевищення минулорічних надходжень склали на 606,5 млн грн, або 21 %, про це проінформував начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Зокрема, у квітні поточного року надходження склали 973,2 млн грн, що на 215,6 млн грн, або 28,5% більше, ніж надходження січня – квітня минулого року.

«За січень-березень цього року кількість застрахованих осіб зросла до 505,6 мільйонів, що на 10,4 тисяч осіб більше, ніж за три місяці минулого року», - підкреслив Глеб Мілютін.

За підсумками першого кварталу 2019 року заробітна плата та винагорода за виконану роботу (надані послуги) на яку нараховувався єдиний внесок в середньому складає  3 219,9 млн грн, що майже на 484,1 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року.

У Головному управлінні ДФС в Одеській області відзначають, що така позитивна динаміка свідчить про те, що питання легалізації зайнятості, підвищення рівня оплати праці та погашення заборгованості із заробітної плати й надалі залишається серед  пріоритетних напрямів державної політики у сфері праці.

 

Головне управління ДФС в Одеській області